Kilka opinii od naszych klientek:
"Zmieniło się moje samopoczucie, co jest dla mnie szczególnie ważne. Uświadomiłam sobie do czego prowadzą złe nawyki żywieniowe. Moja sylwetka radykalnie zmieniła się, schudłam 12 kg, obwód bioder, talii oraz biustu zmniejszył się po kilka cm, z czego jestem szczególnie zadowolona. Życzę takich rezultatów każdej klientce Bailine".
Beata Choina, lat 34, naczelnik urzędu


"Szczególnie jestem zadowolona z szybkich rezultatów. Już po dwóch zabiegach było widać efekty. Nie trzeba stosować drakońskich diet, żeby zrzucić kilogramy i centymetry, poza tym super relaks, a jednocześnie masaż. Mam lepsze samopoczucie, zgrabniejszą sylwetkę i jędrniejsze ciało. Super zabiegi dla leniuchów."
Małgorzata Iwaszkiewicz, lat 41, pedikiurzystka


"W krótkim czasie (1,5 miesiąca) straciłam bardzo dużo nadmiaru tłuszczu i zbędnych kilogramów (58 cm i 9 kg). Nie umiem stosować rygorystycznych diet i regularnie zamęczać się w siłowni - jestem niesystematyczna i mam słaba wolę. Bardzo żałuję, że dowiedziałam się o Bailine tak późno. Dlaczego nikt o tym nie mówił ? Ja mogłabym biegać po mieście i krzyczeć, że to naprawdę działa!"
Kinga Kudyba, lat 26, magister ekonomii


"Jestem zadowolona przede wszystkim z fachowej pomocy, doradztwa i widocznych efektów. Straciłam nadprogramowe kilogramy, co sprawia, że czuję się o wiele lepiej!"
Teresa Wójcik, lat 49, bankowiec


"Utrata nadwagi ( w ciągu 4 miesięcy schudłam ok. 6 kg), poprawa kondycji fizycznej i psychicznej. Dla ludzi zapracowanych jest to najlepsza forma utrzymania kondycji"
Halina Malinowska, lat 56, inżynier elektryk


"Jestem stałą klientką Bailine. Szczególnie jestem zadowolona z redukcji cellulitu, redukcji wagi, wzmocnienie mięśni, zwłaszcza kręgosłupa, poczucia lekkości, nie chudnę na twarzy i w biuście, tylko w dolnych partiach ciała, tam gdzie chciałam. Doskonały sposób na poprawę wyglądu, figury i samopoczucia".
Iwona Juszczyk - Mazur, lat 48, doradca podatkowy


"Po operacji kręgosłupa miałam problemy z ćwiczenie i wzmocnieniem moich mięśni. Po zabiegach czuję się silniejsza, a przede wszystkim "ćwiczę" regularnie bez wysiłku i obciążania kręgosłupa. Miła atmosfera pozwala się zrelaksować i wyciszyć. Dziękuję !"
Janina Wilanowska, lat 49, technik dentystyczny


Chodzę do bailine od września, moim celem było pozbycie się brzucha (efekt jojo) oraz cellulitu na udach i pośladkach. Efekt ten już praktycznie uzyskałam, mimo to nadal profilaktycznie uczestniczę, żeby nie dopuścić do nawrotu.
Zofia Cygan


Bailine sprawiło, że mimo silnej woli schudłam tyle, ile chciałam !! System bailine jest rewelacyjny i polecam każdemu! Przestał boleć mnie kręgosłup w dolnej części, cellulit zmniejszył się, a przede wszystkim schudłam tyle, ile chciałam. Bardzo dobra jest dieta oczyszczająca, a nie trwająca zbyt długo, a są super rezultaty.
Joanna Piórkowska