Bailine jest norweską organizacją, która od 1968 r. z ogromnym sukcesem wprowadza na rynek metodę pozwalającą kobietom nie tylko poprawić stan zdrowia i doskonalić osobowość, ale przede wszystkim stać się piękniejszymi. W chwili obecnej, dzięki wieloletnim doświadczeniom, bailine jest najbardziej zaawansowanym na świecie systemem kształtowania kobiecej sylwetki bez ingerencji chirurgicznej. Nasz sukces jest efektem zastosowania najnowszych osiągnięć z zakresu medycyny, psychologii oraz technologii komputerowej.

Na całym świecie istnieje ponad 200 salonów bailine, ich sieć nieustannie rozwija się i powiększa.W Polsce działamy od 1998 roku. Pierwszy salon, założony w Szczecinie, prosperuje z powodzeniem do dziś. Obecnie z usług bailine korzysta wiele kobiet w kilkunastu salonach w całej Polsce.

Metoda bailine polega na indywidualnej ocenie figury, odpowiednio dobranych ćwiczeń fizycznych, modyfikacji sposobu odżywiania, psychologicznej motywacji we współdziałaniu ze specjalnie skonstruowanym, komputerowo sterowanym stymulatorem treningowym, który współpracuje w ścisłej koordynacji z pozostałymi elementami programu.
Bailine łączy trzy podstawowe zasady:
AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA
Zwiększamy Twoją aktywność za pomocą stymulatora treningowego oraz indywidualnie dopasowanego programu ćwiczeń. Aby utrzymać odpowiednią figurę Twoje mięśnie muszą być w dobrej kondycji w przeciwnym razie, Twoje ubrania nie będą dobrze leżeć, a obcisła sukienka pozostanie marzeniem.

ZDROWE ODŻYWIANIE
Zmiany sposobu odżywiania wymagają wiedzy dotyczącej kiedy i jak jeść.
Odpowiednia modyfikacja odżywiania - nie zaś ścisła dieta - sprawią, że jeśli masz nadwagę staniesz się szczuplejsza.
Bailine wie, że każda kobieta jest inna, a rozwiązywanie problemów jest zindywidualizowane.

MOTYWACJA PSYCHOLOGICZNA
To działania, które pomogą Tobie zrealizować to czego potrzebujesz i pragniesz osiągnąć. Wiele z nas wie jak szczupleć i mieć smukłą sylwetkę, ale jak to w życiu bywa, wiedzieć to jedno a zrealizować to całkiem coś innego. Motywacyjny program bailine pomoże Tobie osiągnąć cele, podtrzyma na duchu i skutecznie zmotywuje.

Problemy sylwetki i wagi są niezwykle osobiste, ponieważ każda z nas jest inna. Bailine potrafi dopasować program do indywidualnych potrzeb klientek, a jego niezawodność sprawia, że możemy nawet wystawić pisemną gwarancję efektów.
Bailine jest prowadzony przez kobiety i nasza terapia jest wyłącznie dla kobiet. Nie tylko ze względów etycznych lecz również z szacunku dla Twojej skromności, uważamy, że najlepszym rozwiązaniem jest, gdy nasze salony są prowadzone przez kogoś, kto doskonale rozumie Twoje potrzeby. Co więcej, bailine jest miejscem azylu dla kobiet, z dala od świata mężczyzn, gdzie będziecie mogły się spotykać i swobodnie porozmawiać o swoich problemach.

Pamiętaj! Dobre samopoczucie to podstawowy warunek urody!